Skawina 02.04.02022

kat. młodzik (2008-09) Dziewczynki

MiejsceNazwisko i imięKlubyKraj
1DMYTRUK AlinaAZS AWF KRAKÓWPOL
2BILOUS-GRIDZHAK ValeriiaLwów AkademiaUKR
3TDROZDOWSKA HannaPTG SOKÓŁ 1893 MIELECPOL
3TSMOLARCZYK KingaUKS KOSYNIER GLIWICEPOL
5SZCZUROWSKA MariaPIAST GLIWICEPOL
6ŁABUDA HannaPTG SOKÓŁ 1893 MIELECPOL
7SZALIŃSKA WiktoriaKS SZPADA WROCŁAWPOL
8GUSTA KamilaPIAST GLIWICEPOL
92. SPYRYDONOVA PolinaAlteregoUKR
10FURMAN LenaAZS AWF KRAKÓWPOL
11MARCINKIEWICZ DariaPAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓWPOL
12ŻABKA PaulinaRMKS RYBNIKPOL
13SIERGIEJ ZofiaKS SZPADA WROCŁAWPOL
14GRAMCOW ZofiaRMKS RYBNIKPOL
15DE VREESE ErykaUKS TOPÓR KRZESZOWICEPOL
16ZIELIŃSKA AleksandraKS MileniumPOL
17MOŃKO WiktoriaT.S. GÓRNIK RADLINPOL
18STANEK NinaUKS SOKOLIK MOSiR KROSNOPOL
19STAWARZ AleksandraPTG SOKÓŁ 1893 MIELECPOL
20ADACH AntoninaKS CRACOVIA 1906.POL
21SKALNY AlicjaUKS TOPÓR KRZESZOWICEPOL
22CICHOŃ KarolinaZERWIKAPTUR KRAKÓWPOL
23ŻYGADŁO KarolinaPTG SOKÓŁ 1893 MIELECPOL
24BORTEL EmiliaUKS TOPÓR KRZESZOWICEPOL
25MOLENDYS AmeliaAZS AWF KRAKÓWPOL
26RYBSKA NinaPAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓWPOL
27WOSIK KatarzynaKS MileniumPOL

kat. młodzik (2008-09) Chłopcy

MiejsceNazwisko i imięKlubKraj
1GULA MaksymLwów AkademiaUKR
2WŁODARCZYK PiotrSKS GRASS-HOPPER KALWARIAPOL
3TARTSYSHEVSKYY OleksaLwów AkademiaUKR
3TKOSTIUKOV KostiantynAZS AWF KRAKÓWPOL
5KAPINOS WitoldPTG SOKÓŁ 1893 MIELECPOL
6TYMKIV OlesLwów AkademiaUKR
7PYZIKIEWICZ KarolMKS GRYF MIELECPOL
8KORCHUK MaksymKKS KRAKÓWPOL
9SZYMCZYK IgorTarnowska Akademia FechtunkuPOL
10TWOŹNIAK MateuszRMKS RYBNIKPOL
10TKAZIK JakubKS SNINASVK
12ROMANIK MiłoszRMKS RYBNIKPOL
13OSUCH MaciejAZS AWF KRAKÓWPOL
14PIELACH MichałKS MileniumPOL
15BILIANSKYI MaksymLwów AkademiaUKR
16OMACHEL MichałUKS SOKOLIK MOSiR KROSNOPOL
17GERBOC JozefKS SNINASVK
18HARMAŇOŠ JanKS SNINASVK
19BISAGA KacperKS MileniumPOL
20POPIELSKI AntoniPKSZERM WARSZAWAMazowieckie
21WAŃCZYK HubertKS MileniumPOL
22ŻUCHOWICZ IgnacySPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STAREPOL
23GALAJDA OliverKS SNINASVK
24KUBALA BorysKKS KRAKÓWPOL
25DMYTRYSHYN DmytroLwów AkademiaUKR
26LATAŁA MiłoszKKS KRAKÓWPOL
27ZDYBAŁ TymonTarnowska Akademia FechtunkuPOL
28KŁAPUT AntoniAZS AWF KRAKÓWPOL
29KUBIT PatrykUKS SOKOLIK MOSiR KROSNOPOL
30SALAMON AdamAZS AWF KRAKÓWPOL
31SZEPTAK MikołajUKS SOKOLIK MOSiR KROSNOPOL
32KUPIEC SzymonPAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓWPOL
33SZOT MikołajPTG SOKÓŁ 1893 MIELECPOL
34ŻUWAŁA TomaszAZS AWF KRAKÓWPOL
35NAWRAT ŁukaszUKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.POL
36BIELA AntoniSKS GRASS-HOPPER KALWARIAPOL
37SZCZERBIC HenrykKS MileniumPOL
38STOLARSKI PawełKKS KRAKÓWPOL

kat. dzieci (2010-11) Dziewczynki

kat. dzieci (2010-11) Chłopcy

kat. zuchy (2012-13) Dziewczynki

kat. zuchy (2012-13) Chłopcy

kat. skrzaty (2014-15) Dziewczynki

kat. skrzaty (2014-15) Chłopcy