PUCHAR  ŻUBRÓW 2021
SKRZATY – DZIEWCZĄT
  Skawina Krzeszowice Michałowice suma p-tów
lp nazwisko i imię klub m-ce p-ty m-ce p-ty m-ce p-ty  
1 WAŚKO Katarzyna PKSZERM WARSZAWA 1 7         7
2 RADWAN Marcelina KS SZPADA WADOWICE 2 6         6
3 SALAWA Aleksandra UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 3 5         5
3 BUDNIK Małgorzata UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 3 5         5
5 WOJTYCZKO Amelia UKS TRÓJKA RADLIN 5 3         3
6 BĘBENEK Lena SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 6 2         2
7 PACIOREK Wiktoria SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 7 1         1
SKRZATY – CHŁOPCY
  Skawina Krzeszowice Michałowice suma p-tów
lp nazwisko i imię klub m-ce p-ty m-ce p-ty m-ce p-ty  
1 SADOWY Wojciech KSz WARSZAWIANKA 1 7         7
2 SKIBA Bartosz UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 2 6         6
3 WOJDYŁO Dawid KS SZPADA WADOWICE 3 5         5
3 PAVŁOV Pavlo UKRAINA 3 5         5
5 PALIDER Feliks UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 5 3         3
6 HARABASZ Norbert UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 6 2         2
7 JURCZAK Juliusz KS SZPADA WADOWICE 7 1         1
ZUCHY – DZIEWCZĄT
  Skawina Krzeszowice Michałowice suma p-tów
lp nazwisko i imię klub m-ce p-ty m-ce p-ty m-ce p-ty  
1 KLAPER Łucja Tarnowska Akademia Fechtunku 1 16         16
2 ŁĘŻNIAK Maria UKS VICTORIA GAJ 2 15         15
3 KĘPA Paulina UKS KOSYNIER GLIWICE 3 14         14
3 KOWALSKA Aleksandra WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 3 14         14
5 HAJKOWSKA Aleksandra UKS START OPOLE 5 12         12
6 PADŁO Kornelia PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 6 11         11
7 KUPIEC Hanna PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 7 10         10
8 KSIĄŻKIEWICZ Oliwia SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE 8 9         9
9 MAJEWSKA Paulina WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 9 8         8
10 RUKSZAN Zofia PKSZERM WARSZAWA 10 7         7
11 ŁENCZYK Małgorzata UKS KOSYNIER GLIWICE 11 6         6
12 KULIŃSKA Ada WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 12 5         5
13 LENART Hanna MUSZKIETER GLIWICE 13 4         4
14 GADOCHA Natasza UKS VICTORIA GAJ 14 3         3
15 ZIELIŃSKA Hanna PKS MILENIUM SKAWINA 15 2         2
16 BIELA Kamila SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 16 1         1
ZUCHY – CHŁOPCY
  Skawina Krzeszowice Michałowice suma p-tów
lp nazwisko i imię klub m-ce p-ty m-ce p-ty m-ce p-ty  
1 SADOWY Krzysztof KSz WARSZAWIANKA 1 27         27
2 MYKHAILO Havadzyn UKRAINA 2 26         26
3 SMOLARCZYK Bartosz UKS KOSYNIER GLIWICE 3 25         25
3 WOREK Jakub UKS KOSYNIER GLIWICE 3 25         25
5 KOŁDRAS Michał UKS KOSYNIER GLIWICE 5 23         23
6 FORAJTER Filip RMKS RYBNIK 6 22         22
7 LORENZ Igor UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 7 21         21
8 PAINTA Szymon UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 8 20         20
9 WŁODARCZYK Paweł SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 9 19         19
10 ATANASSOW Antoni KS CRACOVIA 1906. 10 18         18
11 LUCARDA Mathias KKS KRAKÓW 11 17         17
12 BACA Szymon PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 12 16         16
13 ADACH Inacy KS CRACOVIA 1906. 13 15         15
14 ZIĘTKIEWICZ Adam UKS RAPIER RYBNIK 14 14         14
15 CZAJKA Kamil UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 15 13         13
16 SZCZEPANEK Mateusz UKS RAPIER RYBNIK 16 12         12
17 BIAŁAS Mikołaj UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17 11         11
18 KORDUŁA Franciszek UKS RAPIER RYBNIK 18 10         10
19 MAZUR Patryk UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 19 9         9
20 JOB Jan PKS MILENIUM SKAWINA 20 8         8
21 PLISZCZAK Franciszek UKS START OPOLE 21 7         7
22 WAŚKO Jan PKSZERM WARSZAWA 22 6         6
23 WILUSZ Dawid UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 23 5         5
24 KORZENIOWSKI Antoni SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 24 4         4
25 WOJTYCZKO Gabriel UKS TRÓJKA RADLIN 25 3         3
26 KOWALSKI Stanisław SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE 26 2         2
27 KONIECZNY Oliwier UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27 1         1
DZIECI – DZIEWCZĄT
  Skawina Krzeszowice Michałowice suma p-tów
lp nazwisko i imię klub m-ce p-ty m-ce p-ty m-ce p-ty  
1 SPYRYDONOVA Polina UKRAINA 1 43         43
2 WINIARSKA Julia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 2 42         42
3 KANABAJ Janina TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 3 41         41
3 DROŻDŻ Łucja KS SZPADA WROCŁAW. 3 41         41
5 KONARSKA Lena KS SZPADA WROCŁAW. 5 39         39
6 CISZCZOŃ Maria KSz WARSZAWIANKA 6 38         38
7 TERCJAK Jagoda KS SZPADA WROCŁAW. 7 37         37
8 SZALIŃSKA Wiktoria KS SZPADA WROCŁAW. 8 36         36
9 MARCINKIEWICZ Daria PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 9 35         35
10 SZEWCZYK Alicja AZS AWF WROCŁAW 10 34         34
11 SMOLARCZYK Kinga UKS KOSYNIER GLIWICE 11 33         33
12 KULSKA Lena WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 12 32         32
13 HOŁOBOTOWSKA Aleksandra SKS FLESZ ŚWIDNICA 13 31         31
14 GRAMCOW Zofia RMKS RYBNIK 14 30         30
15 SOŁTYK Zuzanna PKSZERM WARSZAWA 15 29         29
16 MIKODA Zuzanna SKS FLESZ ŚWIDNICA 16 28         28
17 HEBDOWSKA Agata UKS TRÓJKA RADLIN 17 27         27
18 SZCZEPANIK Julia Tarnowska Akademia Fechtunku 18 26         26
19 ŻUREK Aleksandra MKS GRYF MIELEC 19 25         25
20 STAWARZ Aleksandra PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 20 24         24
21 DE VREESE Eryka UKS TOPÓR KRZESZOWICE 21 23         23
22 ŁUCZYŃSKA Idalia WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22 22         22
23 BUDNIK Magdalena UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23 21         21
24 SZCZEPAN Aleksandra UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 24 20         20
25 ZIELIŃSKA Aleksandra PKS MILENIUM SKAWINA 25 19         19
26 SKALNY Alicja UKS TOPÓR KRZESZOWICE 26 18         18
27 BIAŁECKA Zofia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 27 17         17
28 PIETRAS Zofia PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28 16         16
29 SOWIŃSKA Dominika PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 29 15         15
30 KAPERA Rachela UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 30 14         14
31 KOZIK Marialuna PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 31 13         13
32 FECHNER Sofie UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 32 12         12
33 PĘCIKIEWICZ Kinga MUSZKIETER GLIWICE 33 11         11
34 DZIĘGIELEWSKA Hanna KKS KRAKÓW 34 10         10
35 OCHMAN Hanna MUSZKIETER GLIWICE 35 9         9
36 JAROSZ Małgorzata AZS AWF KRAKÓW 36 8         8
37 PATYK Wiktoria PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 37 7         7
38 ZALEWSKA Helena KS SZPADA WROCŁAW. 38 6         6
39 ODRZYWOLSKA Agnieszka UKS TOPÓR KRZESZOWICE 39 5         5
40 WITOMSKA Amelia MUSZKIETER GLIWICE 40 4         4
41 FAJKIS Emilia RMKS RYBNIK 41 3         3
42 KRZYŻEK Hanna MUSZKIETER GLIWICE 42 2         2
43 SOSNOWSKA Patrycja PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 43 1         1
DZIECI – CHŁOPCY
  Skawina Krzeszowice Michałowice suma p-tów
lp nazwisko i imię klub m-ce p-ty m-ce p-ty m-ce p-ty  
1 ROMANIK Miłosz RMKS RYBNIK 1 40         40
2 WÓJCIK Wojciech UKS KOSYNIER GLIWICE 2 39         39
3 KAPINOS Witold PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 3 38         38
3 WOŹNIAK Mateusz RMKS RYBNIK 3 38         38
5 SZCZEGIELNIAK Patryk WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 5 36         36
6 SZABÓ Alexander UKS TRÓJKA RADLIN 6 35         35
7 KORKUS Paweł MUSZKIETER GLIWICE 7 34         34
8 HUDOBA Damian UKS TRÓJKA RADLIN 8 33         33
9 BARTCZAK Wiktor SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 9 32         32
10 MIKODA Krystian SKS FLESZ ŚWIDNICA 10 31         31
11 SIWEK Marcel KS SZPADA WROCŁAW. 11 30         30
12 BODZIAK Leon KSz WARSZAWIANKA 12 29         29
13 KŁAPUT Antoni AZS AWF KRAKÓW 13 28         28
14 MIELCZAREK Kacper SKS FLESZ ŚWIDNICA 14 27         27
15 BISAGA Kacper PKS MILENIUM SKAWINA 15 26         26
16 JAMKA Aleksander AZS AWF KRAKÓW 16 25         25
17 OLBRYCHOWSKI Franciszek KSz WARSZAWIANKA 17 24         24
18 POPOVYCH Emest UKRAINA 18 23         23
19 KOLARCZYK Jakub RMKS RYBNIK 19 22         22
20 JANOSZ Marcin UKS TRÓJKA RADLIN 20 21         21
21 NAWRAT Łukasz UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 21 20         20
22 CELEJ Ignacy KSz WARSZAWIANKA 22 19         19
23 KUREK Hubert MKS GRYF MIELEC 23 18         18
24 NIZIŃSKI Karol AZS AWF KRAKÓW 24 17         17
25 JOHNE Aleksander KSz WARSZAWIANKA 25 16         16
26 OCHMAN Krzysztof KS SZPADA WADOWICE 26 15         15
27 GĄSIENICA Bruno UKS TOPÓR KRZESZOWICE 27 14         14
28 SZUMIŁOWSKI Antoni UKS KOSYNIER GLIWICE 28 13         13
29 VUHMAN Yakir UKRAINA 29 12         12
30 TYPA Jan KKS KRAKÓW 30 11         11
31 ZIMOŃ Maciej RMKS RYBNIK 31 10         10
31 KOTEWICZ Ignacy PKS MILENIUM SKAWINA 31 10         10
33 STARBA Karol UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 33 8         8
34 MICHNIK Olgierd SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 34 7         7
35 ŚLĘZAK Mateusz UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 35 6         6
36 DUDA Bartłomiej UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 36 5         5
37 SZCZERBA Wiktor AZS AWF KRAKÓW 37 4         4
38 GRALIŃSKI Piotr BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 38 3         3
39 ROTKEGEL Eryk UKS TRÓJKA RADLIN 39 2         2
40 RYBIAŃSKI Piotr UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 40 1         1
MŁODZIK – DZIEWCZĄT
  Skawina Krzeszowice Michałowice suma p-tów
lp nazwisko i imię klub m-ce p-ty m-ce p-ty m-ce p-ty  
1 MISIAK Laura T.S. GÓRNIK RADLIN 1 27         27
2 GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 2 26         26
3T SZYMAŃSKA Maja TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 3 25         25
3T NIECZKOWSKA Karolina SKS FLESZ ŚWIDNICA 3 25         25
5 NIESYN Nikola SKS FLESZ ŚWIDNICA 5 23         23
6 KUBIK Natalia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 6 22         22
7 ŁUSZCZ Oliwia KS SZPADA WROCŁAW. 7 21         21
8 DANEK Kamila KKS KRAKÓW 8 20         20
9 DOBRYŁKO Natalia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 9 19         19
10 PUKOWIEC Alicja T.S. GÓRNIK RADLIN 10 18         18
11 SIERGIEJ Zofia WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 11 17         17
12 ŁABUDA Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12 16         16
13 VYSOTSKAYA Maryia UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13 15         15
14 GŁOWA Weronika AZS AWF KRAKÓW 14 14         14
15 ŻABKA Paulina RMKS RYBNIK 15 13         13
16 MOSZONKA Amelia SKS FLESZ ŚWIDNICA 16 12         12
17 PETRUS Katarina UKRAINA 17 11         11
18 MALICKA Hanna SKS FLESZ ŚWIDNICA 18 10         10
19 SZYMCZAK Kinga AZS AWF KRAKÓW 19 9         9
20 DROZDOWSKA Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 20 8         8
21 FRYDRYCH Małgorzata UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21 7         7
22 PIETRAS Emilia PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 22 6         6
23 PADŁO Antonina PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 23 5         5
24 NOWAK Martyna SKS FLESZ ŚWIDNICA 24 4         4
25 SZYCH-KARWAT Ronja PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 25 3         3
26 MIKULICKA Zofia D’ARTAGNAN URSYNÓW 26 2         2
27 SMEREK Jagoda UKS TOPÓR KRZESZOWICE 27 1         1
MŁODZIK – CHŁOPCY
  Skawina Krzeszowice Michałowice suma p-tów
lp nazwisko i imię klub m-ce p-ty m-ce p-ty m-ce p-ty  
1 ZALEWSKI Jan KS SZPADA WROCŁAW. 1 37         37
2 HAWADZYN Vasyl UKRAINA 2 36         36
3 DURNEVYCH Myron UKRAINA 3 35         35
3 WŁODARCZYK Piotr SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 3 35         35
5 CHIRKOWSKI Ignacy KS SZPADA WROCŁAW. 5 33         33
6 KUŹNIK Bartosz SKS FLESZ ŚWIDNICA 6 32         32
7 CYNAR Adam UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 7 31         31
8 SURMA Mikael SKS FLESZ ŚWIDNICA 8 30         30
9 ADAMCZYK Mikołaj SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 9 29         29
10 HUWER Tymoteusz RMKS RYBNIK 10 28         28
11 SKRZYPCZYŃSKI Jan SKS FLESZ ŚWIDNICA 11 27         27
12 BASIERAK Michał PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 12 26         26
13 BEDNARSKI Antoni SKS FLESZ ŚWIDNICA 13 25         25
14 KOZAK Szymon SKS FLESZ ŚWIDNICA 14 24         24
15 NOWAK Grzegorz AZS AWF KRAKÓW 15 23         23
16 OSUCH Maciej AZS AWF KRAKÓW 16 22         22
17 SACHAJDAK Bartosz DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 17 21         21
18 SIWEK Marcin KS SZPADA WROCŁAW. 18 20         20
19 BERKOWICZ Jakub AZS AWF KRAKÓW 19 19         19
20 WARECKI Adam SKS FLESZ ŚWIDNICA 20 18         18
21 NIEDZIELA Karol KS SZPADA WADOWICE 21 17         17
22 WIKTOR Stanisław PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 22 16         16
23 KOSTIUKOV Kostiantyn KKS KRAKÓW 23 15         15
24 FABISIEWICZ Mateusz AZS AWF KRAKÓW 24 14         14
25 ŚWIĘSZEK Mikołaj UKS TOPÓR KRZESZOWICE 25 13         13
26 GASZKA Dawid RMKS RYBNIK 26 12         12
27 GONET Aleksander DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 27 11         11
28 PYZIKIEWICZ Karol MKS GRYF MIELEC 28 10         10
29 KUPIEC Szymon PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 29 9         9
30 FECHNER Oskar UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 30 8         8
30 WIERZBICKI Radosław   30 8         8
32 KWAPISZ Oliwier T.S. GÓRNIK RADLIN 32 6         6
33 RUDZIŃSKI Bartosz UKS RAPIER RYBNIK 33 5         5
34 NOWAK Franciszek AZS AWF KRAKÓW 34 4         4
34 JURCZAK Jakub KS SZPADA WADOWICE 34 4         4
36 WAŃCZYK Hubert PKS MILENIUM SKAWINA 36 2         2
37 ŻUCHOWICZ Ignacy SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE 37 1         1