Kategoria młodzik (2008-09) Dziewczęta

MiejscePKTNazwisko i imięKlubSKAWINAKRZESZOWICE2KOSZYCE
178DMYTRUK AlinaAZS AWF KRAKÓW272724
271BILOUS-GRIDZHAK ValeriaAZS AWF KRAKÓW262520
3T64GUSTA KamilaPIAST GLIWICE202123
3T64SPYRYDONOVA PolinaAlterego192619
563SZCZUROWSKA MariaPIAST GLIWICE232218
661ŁABUDA HannaPTG SOKÓŁ 1893 MIELEC222316
750FURMAN LenaAZS AWF KRAKÓW181715
848DROZDOWSKA HannaPTG SOKÓŁ 1893 MIELEC25194
941ŻABKA PaulinaRMKS RYBNIK161114
1039GRAMCOW ZofiaRMKS RYBNIK141312
1136DOBRYŁKO NataliaPAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE1422
1234SMOLARCZYK KingaUKS KOSYNIER GLIWICE259
1333KAUCH ZuzannaRMKS RYBNIK2013
1432MARCINKIEWICZ DariaPAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW1796
1528STANEK NinaUKS SOKOLIK MOSiR KROSNO10711
1626RADWAŃSKA ZofiaZERWIKAPTUR KRAKÓW188
17T25ANGARSKA MargeritaVershyna25
17T25DE VREESE ERYKAUKS TOPÓR KRZESZOWICE1312
19T22FEDENKO DominikaLwów Akademia22
19T22STAWARZ AleksandraPTG SOKÓŁ 1893 MIELEC967
2121SZALIŃSKA WiktoriaKS SZPADA WROCŁAW21
2220ZIELIŃSKA AleksandraKS Milenium128
2318ADACH AntoninaKS CRACOVIA 1906.810
2417BARDASH PolinaLwów Akademia17
2516PODUSZYŃSKA WeronikaPAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE16
26T15CZERNIKOWA DariaLwów Akademia15
26T15SIERGIEJ ZofiaKS SZPADA WROCŁAW15
2812SKALNY AlicjaUKS TOPÓR KRZESZOWICE75
2911MOŃKO WiktoriaT.S. GÓRNIK RADLIN110
30T10CICHOŃ KarolinaZERWIKAPTUR KRAKÓW64
30T10MARHARYTA TkachowaUKS START OPOLE10
329RYBSKA NinaPAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW225
338ŻYGADŁO KarolinaPTG SOKÓŁ 1893 MIELEC53
344BORTEL EmiliaUKS TOPÓR KRZESZOWICE4
35T3DZIĘGIELEWSKA HannaKKS KRAKÓW3
35T3MOLENDYS AmeliaAZS AWF KRAKÓW3
37T2MALINOWSKA KarolinaPAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW2
37T2WOSIK KatarzynaKS Milenium11
391KALETA HelenaUKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE1

Kategoria młodzik (2008-09) Chłopcy

MiejscePKTImię i NazwiskoKlubSKAWINAKRZESZOWICEKOSZYCE
198KOSTIUKOV KostiantynAZS AWF KRAKÓW363329
296WŁODARCZYK PiotrSKS GRASS-HOPPER KALWARIA373128
382PYZIKIEWICZ KarolMKS GRYF MIELEC322822
480OSUCH MaciejAZS AWF KRAKÓW262628
5T72BILIANSKYI MaksymKKS KRAKÓW242226
5T72KAPINOS WitoldPTG SOKÓŁ 1893 MIELEC342414
770SZYMCZYK IgorTarnowska Akademia Fechtunku302020
868GULA MaksymLwów Akademia3830
965OMACHEL MichałUKS SOKOLIK MOSiR KROSNO232517
10T58TYMKIV OlesLwów Akademia3325
10T58WOŹNIAK MateuszRMKS RYBNIK2929
1254KORCHUK MaksymKKS KRAKÓW3123
1352ARTSYSHEVSKYY OleksaLwów Akademia3616
1448ROMANIK MiłoszRMKS RYBNIK2721
15T47KAZIK JakubKS SNINA2918
15T47ŻUCHOWICZ IgnacySPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE171614
1746WAŃCZYK HubertKS Milenium18199
1843KŁAPUT AntoniAZS AWF KRAKÓW111319
1942HARMAŇOŠ JanKS SNINA2121
2038KUBALA BorysKKS KRAKÓW15815
2137KUBIT PatrykUKS SOKOLIK MOSiR KROSNO101512
2236KUPIEC SzymonPAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW7236
23T32HAWADZYN VasylMaestro / Lwów Akademia32
23T32PIELACH MichałKS Milenium257
25T31LATAŁA MiłoszKKS KRAKÓW13171
25T31MELNYK ArtemMaestro31
2729POPIELSKI AntoniPKSZERM WARSZAWA1910
2827AWERIN EgorLwów Akademia27
2926SZOT MikołajPTG SOKÓŁ 1893 MIELEC6911
3025ŻUWAŁA TomaszAZS AWF KRAKÓW5128
3124OLEKSIEWICZ BłażejUKS START OPOLE24
3223BISAGA KacperKS Milenium203
3322GERBOC JozefKS SNINA22
34T18GONET AleksanderDOSIR SOKOLNIA CHORZÓW18
34T18ZDYBAŁ TymonTarnowska Akademia Fechtunku1224
3617WNĘK KonradUKS SOKOLIK MOSiR KROSNO107
3716GALAJDA OliverKS SNINA16
38T14BERNAT WiktorPTG SOKÓŁ 1893 MIELEC14
38T14DMYTRYSHYN DmytroLwów Akademia14
38T14SALAMON AdamAZS AWF KRAKÓW95
41T11NAWRAT ŁukaszUKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.443
41T11NOWAK FranekAZS AWF KRAKÓW11
43T8STARBA KarolUKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE62
42T8SZEPTAK MikołajUKS SOKOLIK MOSiR KROSNO8
456STOLARSKI PawełKKS KRAKÓW15
46T3BIELA AntoniSKS GRASS-HOPPER KALWARIA3DNF
46T3SZCZERBIC HenrykKS Milenium21

Kategoria dzieci (2010-11) Dziewczęta

MiejscePunktyNazwisko i imięKlubSKAWINAKRZESZOWICEKOSZYCE
1113MISIAK PaulinaPTG SOKÓŁ 1893 MIELEC393539
2111BUDNIK MagdalenaUKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.383934
3108HEBDOWSKA AgataUKS TRÓJKA RADLIN403731
4T103SZEWCZYK AlicjaAZS AWF WROCŁAW333337
4T103KLAPER ŁucjaTarnowska Akademia Fechtunku323437
6101SZCZUROWSKA HannaPIAST GLIWICE362738
797SZCZEPAN AleksandraUKS SOKOLIK MOSiR KROSNO353032
894KOWALIK AmeliaPIAST GLIWICE213835
989SZYDŁOWSKA MariaPIAST GLIWICE313721
1086ŚWIT AlicjaUKS KOSYNIER GLIWICE342923
1181NOGAJ ZuzannaPIAST GLIWICE173133
1278KUBIENIEC NataliaUKS KOSYNIER GLIWICE202830
1371ŻUREK AleksandraPTG SOKÓŁ 1893 MIELEC262619
1470STADNICKA LenaPAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW272122
1569KĘPA PaulinaUKS KOSYNIER GLIWICE292218
1668KĘPA EmiliaUKS KOSYNIER GLIWICE30929
1765KAPERA RachelaUKS SOKOLIK MOSiR KROSNO3827
1849MIŚ JuliaAZS AWF WROCŁAW2326
1945LENKIEWICZ MariaPKSZERM WARSZAWA1332
2041KUPIEC HannaPAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW24125
2140MATYSIAK BarbaraKS Milenium92011
2237SOSNOWSKA PatrycjaPAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW23104
23T32ŻEGOLEWSKA ZuzannaUKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.1913
23T32SIDOROVÁ BiankaKS SNINA1220
2531GADOCHA NataszaUKS VICTORIA GAJ1417
2630STANISZ AnnaUKS SOKOLIK MOSiR KROSNO2271
2729ODRZYWOLSKA AgnieszkaUKS TOPÓR KRZESZOWICE524
28T28JAROSZ MałgorzataAZS AWF KRAKÓW28
28T28KSIĄŻKIEWICZ OliwiaSPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE253
28T28HLYNKA MartaLwów Akademia28
3126MICHEL DagmaraUKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.11510
32T25ŁENCZYK MałgorzataUKS KOSYNIER GLIWICE619
32T25FAJKIS EmiliaRMKS RYBNIK25
32T25GĄSIOROWSKA OfeliaUKS START OPOLE25
3524GRACZYK AleksandraUKS START OPOLE24
3619PRÓBA PaulinaUKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.316
37T18KOZŁOWSKA DariaKKS KRAKÓW18
37T18KARNIEWSKA LauraAKS Mikołów18
37T18ZIELIŃSKA HannaKS Milenium486
37T18WYTRWAŁ AnnaZERWIKAPTUR KRAKÓW1017
4117STĘPIEŃ NataliaPAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW17
42T16ALEKSANDER JagodaPAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW16
42T16BANASIAK NinaKS SZPADA WADOWICE16
42T16HAJKOWSKA AleksandraUKS START OPOLE16
45T15WASZAK WiktoriaAKS Mikołów15
45T15STANEK KatarzynaRMKS RYBNIK15
47T14SZYPULA JustynaAKS Mikołów14
47T14TKACZYK WiktoriaGRYF MIELEC14
4913STĘPIEŃ JuliaPAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW13
5012PILCH LilianaUKS START OPOLE12
5111JANOSZ MajaUKS TRÓJKA RADLIN11
5210FOLTAK HannaTarnowska Akademia Fechtunku73
539ŻEGOLEWSKA ZuzannaUKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.9
54T8JASIELCZUK HelenaKKS KRAKÓW8
54T8KWATER MilenaPAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW8
56T7KOVÁČOVÁ VanesaKS SNINA7
56T7PETIT EmmaUKS VICTORIA GAJ142
584KĘSEK AleksandraZERWIKAPTUR KRAKÓW22

Kategoria dzieci (2010-11) Chłopcy

MiejscePKTNazwisko i imięKlubSKAWINAKrzeszowiceKoszyce
1142SZABÓ AlexanderUKS TRÓJKA RADLIN574144
2137WŁODARCZYK PawełSKS GRASS-HOPPER KALWARIA494345
3135ZIĘTKIEWICZ AdamUKS RAPIER RYBNIK513747
4134JĘDRZEJEC MichałPIAST GLIWICE414548
5132CZAJKA KamilUKS SOKOLIK MOSiR KROSNO503943
6129BURDZIK DawidT.S. GÓRNIK RADLIN374349
7128LORENZ IgorUKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.583436
8120WOREK JakubUKS KOSYNIER GLIWICE543234
9117ZYCH MikołajKKS KRAKÓW464031
10111PAWLIK SzymonAZS AWF KRAKÓW523524
11110FORAJTER FilipRMKS RYBNIK432641
12100KONIECZNY OliwierUKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.323830
1399PAINTA SzymonUKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.471933
14T97KORCHUK YevheniiKKS KRAKÓW5740
14T97KUŚKA MaciejUKS TRÓJKA RADLIN5344
1692MILEWICZ BłażejAZS AWF WROCŁAW4547
1789KWIATEK LeonKKS KRAKÓW313127
1886SZCZĘSNY FilipPIAST GLIWICE212738
1983LUCARDA MathiasKKS KRAKÓW4835
2081ŚMIEJA ŁukaszT.S. GÓRNIK RADLIN382221
2178KOTEWICZ IgnacyKS Milenium402117
22T70GUZY NikodemUKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.27349
22T70TRAWIŃSKI XaweryKKS KRAKÓW123622
24T69BOROWIEC KAROLKKS KRAKÓW3039
24T69KWIECIŃSKI KacperPIAST GLIWICE401712
2668GUZY KsaweryUKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.112532
2763ZIEJA JuliuszZERWIKAPTUR KRAKÓW162819
28T59KOSZTYŁA AntoniPTG SOKÓŁ 1893 MIELEC3623
28T59SADOWY KrzysztofKSz WARSZAWIANKA59
3056NIŹNIK FilipUKS SOKOLIK MOSiR KROSNO4448
3155OCHMAN KrzysztofKS SZPADA WADOWICE55
3254KORZENIOWSKI AntoniSKS GRASS-HOPPER KALWARIA182016
3353ŚLĘZAK MateuszUKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.2924
3451WESOŁOWSKI StanisławPTG SOKÓŁ 1893 MIELEC151125
3550WARZAŁA MarcelPAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW141026
3645MAZUR PatrykUKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.2520
37T42GIECEWICZ KacperPAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW42
37T42KOWALSKI KacperAZS AWF KRAKÓW3093
37T42SZUMIŁOWSKI AntoniUKS KOSYNIER GLIWICE42
37T42WARZAŁA MarcinPAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW24135
4138ŚWIETLIK OskarUKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.2216
42T37RYBIAŃSKI PiotrUKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE2827
42T37URBAŃSKI JakubPAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW37
4435NIZIŃSKI KarolAZS AWF KRAKÓW35
45T34ANIOŁ KarolAZS AWF KRAKÓW2311
45T34DĄBROWA AleksanderKSz WARSZAWIANKA34
4733NOWACKI MaciejWLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA33
48T29HOROSHKO MaksiumLwów Akademia29
48T29JANOSZ MarcinUKS TRÓJKA RADLIN29
50T28BIELA AdamPKSZERM WARSZAWA28
50T28CHIMIAK SzymonAZS AWF KRAKÓW1315
5227HUDELA AntoniPTG SOKÓŁ 1893 MIELEC198
5326JOHNE AleksanderKSz WARSZAWIANKA26
54T23NAKOŃCZY KamilPAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW23
54T23PELON RobertUKS START OPOLE518
5622CISZEK AdamPAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW1012
5720JAROSZ PiotrUKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.20
5818MAZUR WojciechPTG SOKÓŁ 1893 MIELEC18
5917SIEMIEŃSKI FilipT.S. WISŁA KRAKÓW17
6016PIETRAS filipPTG SOKÓŁ 1893 MIELEC1510
61T15MICHNIK OlgierdSKS GRASS-HOPPER KALWARIA96
61T15RĘDZIAK NikodemAZS AWF KRAKÓW15
63T14BUHL KamilUKS START OPOLE14
63T14CZEPIEL OskarAKS Mikołów14
6513LEWANDOWSKI IgorUKS START OPOLE13
669BARAN MikołajUKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.36
678OBARZANOWSKI KamilAZS AWF KRAKÓW8
68T7CICHOŃ MichałZERWIKAPTUR KRAKÓW7
68T7ŚLIWA KarolKS Milenium7
707SROKA KrzysztofZERWIKAPTUR KRAKÓW61
715URAMOWSKI PiotrZERWIKAPTUR KRAKÓW23
72T4K ŁOSIŃSKI mikołajPAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW4
72T4SZEPTAK IgorUKS SOKOLIK MOSiR KROSNO4
742NIWELT AugustinPAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW2
751GALAS MateuszPAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW1

Kategoria zuchy (2012-13) Dziewczęta

MiejscePKTNazwisko i imięKlubSKAWINAKRZESZOWICEKOSZYCE
142LOUN MartaLwów Akademia151413
239GŁADYSZCZAK LilianaPKSZERM WARSZAWA141213
337BOBUSIA NataliaUKS SOKOLIK MOSiR KROSNO16138
436WOJTUŃ KajaUKS SOKOLIK MOSiR KROSNO121014
530BADURA MalwinaUKS KOSYNIER GLIWICE7815
624SZASTOK HannaUKS KOSYNIER GLIWICE879
723DAWIDIUK KlaudiaUKS RAPIER RYBNIK149
8T22BIELA KamilaSKS GRASS-HOPPER KALWARIA1066
8T22MALECKA MajaUKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.1210
1016KOŁODZIEJ LilaKKS KRAKÓW97
11T11SALAWA AleksandraUKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE11
11T11STEPIEŃ NinaUKS KOSYNIER GLIWICE443
11T11PACIOREK WiktoriaSKS GRASS-HOPPER KALWARIA65
11T11SZYMULA AlicjaUKS START OPOLE11
15T5NITNER LenaRMKS RYBNIK5
15T5ZACZKIEWICZ EwaPAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW5
17T4MICHEL EmiliaUKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.31
17T4TKACZYK NadiaGRYF MIELEC4
193SZYMA ŁucjaAKS Mikołów3
20T2JANKOWSKA HannaUKS KOSYNIER GLIWICE2
20T2BONDAR MariaMaestro2
20T2GŁOWACKA KarolinaPAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW2
23T1BĘBENEK LenaSKS GRASS-HOPPER KALWARIA1
23T1LUN MartyaLwów Akademia1

Kategoria zuchy (2012-13) Chłopcy

MiejscePKTNazwisko i imięKlubSKAWINAKRZESOWICEKOSZYCE
187KARYUCHENKO YegorUKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.322728
283SMOLARCZYK BartoszUKS KOSYNIER GLIWICE322526
381WAŚKO JanPKSZERM WARSZAWA262827
4T77ILEWICZ janUKS KOSYNIER GLIWICE282326
4T77SKIBA BartoszUKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.332024
670ADACH IgnacyUKS KOSYNIER GLIWICE272419
764WILUSZ DawidUKS SOKOLIK MOSiR KROSNO291718
861KUROWSKI TytusPIAST GLIWICE3427
958LASZCZYK FranciszekUKS KOSYNIER GLIWICE212215
1055KOSZTYŁA JanPTG SOKÓŁ 1893 MIELEC161623
1152ATANASOW antoniUKS KOSYNIER GLIWICE3022
1250KRÓLIKOWSKI AleksanderUKS KOSYNIER GLIWICE171914
1341WOJDYŁO DawidKS SZPADA WADOWICE2417
1440KASPRZYK JanUKS KOSYNIER GLIWICE2515
15T37BIAŁAS MikołajUKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.15616
15T37MARCINKIEWICZ HubertPAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW91810
1733SZLACHTA AleksanderUKS KOSYNIER GLIWICE12138
1829HAWADZYN MykhailoMaestro29
1926SŁOMKA StanisławUKS KOSYNIER GLIWICE10412
2025SZASTOK TomaszUKS KOSYNIER GLIWICE205
2123GROCHMAL MichałUKS SOKOLIK MOSiR KROSNO23
2222SADOWY WojciechKSz WARSZAWIANKA22
23T21PACHNIK WojciechAKS Mikołów21
23T21PLISZCZAK FraniciszekUKS START OPOLE21
25T20KORDUŁA FraniciszekRMKS RYBNIK20
25T20WOJTYCZKO GabrielUKS TRÓJKA RADLIN911
2719MONTANARI LeoT.S. WISŁA KRAKÓW19
2818BUCZKOWSKI StefanUKS KOSYNIER GLIWICE18DNF
2915MACIUSIK MilanUKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE510
30T14HUDELA TadeuszPTG SOKÓŁ 1893 MIELEC113
30T14ORUJOV OskarKKS KRAKÓW14
30T14PYKA FlorianUKS KOSYNIER GLIWICE14
33T13HARABASZ AntoniUKS KOSYNIER GLIWICE13
33T13MANDAU IgorPAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW76
33T13VAULIN JehorLwów Akademia13
3612KRASIŃSKI TadeuszAKS Mikołów12
3711HAWADZYN AndriyMaestro11
3810JURCZAK JuliuszKS SZPADA WADOWICE10
399MIERZWIŃSKI brunoUKS KOSYNIER GLIWICE63
409NOWOSAD PiotrAKS Mikołów9
418ZHURAVEL DominikKKS KRAKÓW8
42T7CHWAŁ JakubPAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW7
42T7WITEK MikołajAZS AWF KRAKÓW7
445SUJDAK WojciechKS Milenium5
45T4KURANDA AdamUKS KOSYNIER GLIWICE4
45T4WERYŃSKI DominikGRYF MIELEC4
473STANUCH MaksymilianPTG SOKÓŁ 1893 MIELEC3
48T2ARMSTRONG AlanKS Milenium2
48T2GOWIŃSKI DanielAKS Mikołów2
48T2MAZURKIEWICZ FraniciszekGRYF MIELEC2
51T1JĘDRZEJEWSKI KarolUKS KOSYNIER GLIWICE1
51T1KUREK NikodemAKS Mikołów1
51T1ZHURAWEL DaniilKKS KRAKÓW1

Kategoria skrzaty (2014-15) Dziewczęta

MiejscePunktyNazwisko i imięKlubSKAWINAKRZESZOWICEKOSZYCE
127RAMBIERT OlgaUKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.9711
226WAŚKO KatarzynaPKSZERM WARSZAWA11510
3T21SŁOMKA HannaUKS KOSYNIER GLIWICE1065
3T21PUŁA AleksandraPTG SOKÓŁ 1893 MIELEC939
515WOJTYCZKO AmeliaUKS TRÓJKA RADLIN69
613ADACH MariannaUKS KOSYNIER GLIWICE256
712UCHMAN MajaUKS KOSYNIER GLIWICE417
811RADWAN MarcelinaKS SZPADA WADOWICE74
98BUDNIK MałgorzataUKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.521
103SIEMIEŃSKA ZofiaT.S. WISŁA KRAKÓW3
113SZLACHTA AlicjaUKS KOSYNIER GLIWICE12
123MARSZALSKA LenaPAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE3

Kategoria skrzaty (2014-15) Chłopcy

MiejscePKTNazwisko i imięKlubSKAWINAKRZESZOWICEKOSZYCE
141WIELOWIŃSKI AdamUKS KOSYNIER GLIWICE151313
2T36CIEŚLAK AntoniUKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.121212
2T36ZIÓŁKOWSKI FranciszekPKSZERM WARSZAWA71415
4T30GRZESIK JanUKS VICTORIA GAJ1695
4T30KAPINOS PrzemysławPTG SOKÓŁ 1893 MIELEC14610
6T27WYCZESANY AleksanderUKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE41211
6T27ZIELIŃSKI MateuszKS Milenium10107
826SKRZYMOWSKI MichałUKS KOSYNIER GLIWICE3815
922CIEŚLAK IgorUKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.859
1022WOJDYŁO AdamKS SZPADA WADOWICE616
1120ROSZKOWSKI ErykUKS KOSYNIER GLIWICE974
1217KASPRZYK FlorianUKS START OPOLE17
1314GROCHMAL MaciejUKS SOKOLIK MOSiR KROSNO14
1413KASPRZYK FilipUKS KOSYNIER GLIWICE112
159KACZMARCZYK JakubPTG SOKÓŁ 1893 MIELEC54
168KWIATEK EmilKKS KRAKÓW8
178RADWAN FranciszekKS SZPADA WADOWICE26
183LUBIENIECKI MaksymilianUKS KOSYNIER GLIWICE3
193STANEK KrxzysztofRMKS RYBNIK3
202ADAMCZYK FranciszekUKS KOSYNIER GLIWICE11
212MAZURKIEWICZ JanGRYF MIELEC2
221GLONEK janPAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW1